Učebnice

Začínáte s programem a potřebujete základní informace, jak na to? Jste pokročilí a nejste si jistí, zda využíváte plně potenciál programu SketchUp? Neradi hledáte na Internetu a neoslovují vás videa v angličtině? Dáte přednost česky psanému textu, na který "si můžete sáhnout"?

SketchUp

Vytvořená na základě mnohaletých zkušeností s výukou programu. Jak často a rádi říkáme SketchUp je naše srdeční záležitost podívejte se sami, jak se to promítlo i do naší učebnice.

650 Kč
650 Kč vč. DPH

Artlantis

Nová verze programu Artlantis s sebou přinesla poměrně razantní změnu vzhledu i funkcí programu. Proto je tu pro vás i nový průvodce světem tvorby vizualizací v programu, který se stal díky přesnosti renderingu a snadnému ovládání jedním z oblíbených nástrojů pro všechny, ktří chtějí zpracovávat kvalitní fotorealistické výstupy statické či animované.

330 Kč
330 Kč vč. DPH

SketchUp Tipy a Triky - elektronická PDF verze

No… hlavně o SketchUpu – samozřejmě. Ale jde o to, abych shromáždila a postupně doplňovala jednoduché příklady tvorby častých modelů, doplnila tipy a triky, které se mi při modelování osvědčily a uvedla využití některých šikovných pluginů. Návody k práci budou ve formě číslovaného seznamu – čili opravdu kuchařka, která vás krok po kroku provede postupem tak, aby jej zvládl i naprostý začátečník. Tedy začátečník, který už se aspoň seznámil se základními nástroji. Pokud je ještě neznáte, bude to trochu zapeklitější, ale i tak byste měli jednotlivé postupy zvládnout. A proč? Protože stále platí to nejzákladnější pravidlo, jaké ve SketchUpu existuje: NEPANIKAŘTE!!!

200 Kč
200 Kč vč. DPH

SU Podium - elektronická PDF verze

Překlad anglického originálu, který vás provede možnostmi a nastavením parametrů programu pro tvorbu úspěšných vizualizací.

200 Kč
200 Kč vč. DPH