O nás

Firma ADS studio (oficiálně Architecture Design School v.o.s.) vznikla v březnu roku 2011. Jejím základem se stala společnost Lin&Ka, v.o.s., která fungovala již od roku 1993, kdy se zabývala převážně podporou CAD programu – jmenovitě programu DataCAD americké společnosti DataCAD Llc. Program DataCAD pomalu končí v portfoliu firmy, roli stěžejního software převzal v roce 2009 program SketchUp a k němu se následně přidružily další programy, zejména ty doplňující SKetchUp o výstupy do podoby fotorealistické vizualizace

Partneři

img Dodavatelé softwaru
img Školy, kde pomáháme s výukou
img Weby zabývající se SketchUpem

Mgr. Joanna Linhartová

Tel.:
602 544 746
Skype:
Joanna Linhartová

Původně profesorka deskriptivní geometrie a matematiky natolik podlehla kouzlu programů pro 3D a vizualizace, že se jim začala věnovat profesionálně. Stála u počátku nástupu programu SketchUp mezi české uživatele. Názvosloví, se kterým se v CZ Profesionální verzi setkáváte je původně jejím výtvorem, stejně tak jako překlad již snad legendární hlášky upozorňující vás na problémy modelu SketchUp – Nepanikařte.

Ve firmě se věnuje převážně technické podpoře a technickému zázemí prodávaných programů. Ve volném čase ráda čte, houbaří a luští Sudoku.