ADS STUDIO
               ArchitectureDesignSchool v.o.s.    
               Chrudimská 6                   podpora@adsstudio.cz
               Praha 3 - Vinohrady         obchod@adsstudio.cz
 
 
  

O nás  

 

Historie ADS Studia

Firma ADS studio (oficiálně Architecture Design School v.o.s. - zkrátka, obchodní rejstřík měl zkratku ADS, kterou jsme byli zvyklí používat, obsazenou ve všech možných podobách) vznikla oficiálně v březnu roku 2011. Jejím základem se stala společnost Lin&Ka, v.o.s., která fungovala již od roku 1993, kdy se zabývala převážně podporou CAD programu - jmenovitě programem DataCAD americké společnosti DataCAD Llc. Program DataCAD zůstává nadále v portfoliu firmy, ačkoliv roli stěžejního programu převzal v roce 2009 program SketchUp a k němu se následně přidružily další programy, zejména ty doplňující SKetchUp o výstupy do podoby fotorealistické vizualizace.
 

Proč jsme se dali dohromady? (správně tedy původně - daly)

S kolegyní jsme spolupracovaly pár let ve vztahu - produktový manager / dealer, pak se díky mateřské dovolené na několik dalších let sešly ve společné kanceláři ve firmě, která sem do Čech přivedla program SketchUp. Byly jsme tím pádem u toho, když SketchUp začal mluvit česky, u jeho prvních krůčků na našem trhu a program nám doslova učaroval. A protože změna je život, rozhodly jsme se zkusit postavit se na vlastní nohy. Chtěly jsme dělat věci trochu jinak, po svém, trochu blíž zákazníkům a jejich potřebám. ... buyreplicawatches.co.uk

A tak nás tady máte :-) Plníme si svůj sen a věříme, že tím pomáháme plnit i ten váš.

 

Tím, že učíme jiné, učíme sebe " (Seneca)


 

 

Mgr. Joanna Linhartová  

email:   joanna.linhartova@adsstudio.cz
tel.:        602 544 746
Skype:  Joanna Linhartová                                                              

 

 

Původně profesorka deskriptivní geometrie a matematiky natolik podlehla kouzlu programů pro 3D a vizualizace, že se jim začala věnovat profesionálně. Stála u počátku nástupu programu SketchUp mezi české uživatele. Názvosloví, se kterým se v CZ Profesionální verzi setkáváte je jejím výtvorem, stejně tak jako překlad již snad legendární hlášky upozorňující vás na problémy modelu SketchUp - Nepanikařte. 

Ve firmě se věnuje převážně technické podpoře a technickému zázemí prodávaných programů.

Ve volném čase ráda čte, houbaří a luští Sudoku.

 

    

Ing. Lucie Nekolová 

email:   lucie.nekolova@adsstudio.cz
tel.:        602 727 241
 

 

Po absolvování Stavební fakulty ČVUT oboru pozemní stavby a pár letech v projekci jí vtáhl svět počítačů, 3D modelů a vizualizací. Někdy žertem říka, že počítače se staly její záchranou, protože kresba rukou nikdy nebyla její silnou stránkou.  

Ve firmě se věnuje nejen školení a podpoře programů pro 3D modelování, ale zároveň je hybnou silou nově vznikajících akcí a projektů.

Volný čas je při třech dětech a práci spíš zbožným přáním, přesto je členkou amatérského divadla, má ráda pobyt v přírodě a rekreační sportovní aktivity.

 

 

 

Jan Pokora

email:  info@janpokora.cz
tel.:       608 577 393

 

Náš spolupracovník se věnuje převážně tvorbě vizualizací, web designu a dalším grafickým záležitostem jako je tvorba log, vizitek, letáků ... Jsme v těch nejlepších rukou.

Ve firmě, kromě grafiky, také školí programy fotorealistické vizualizace.

Jeho největším koníčkem, jako každého správného tatínka, je momentálně jeho malá dcerka.

 

 

Jana Zemanová

email:  jana.zemanova@adsstudio.cz
tel.:      220 990 199

 

Svůj návrat do pracovního procesu po několikaleté mateřské bere kolegyně jako příjemné zpestření a úžasný relax.

Ve firmě nám pomáhá s nikdy nekončící administrativní rutinou, ale pomůže i při naplňování webu daty apod. - Prostě k nezaplacení.

Koníčky jsou příroda, hory a chalupaření. A samozřejmě kupa dětí.

 

Misha

email:  misha@adsstudio.cz
tel.:      220 990 199

 

Náš zvířecí maskot a živé relaxační zvířátko:-)

Potomek čistokrevné "Britky", otec bohužel neznámý (Proboha, jak ta kočka dokázala utéct, když jsme jí hlídali  jak oko v hlavě !!!!!)¨ 

Při stresu ze školení ( spíše před školením - na samotném školení většinou rychle opadá)  bezplatně zapůjčujeme)

 

 

 

 

04.11.2013